Київський міський будинок учителя спільно з ВГО «Арт-терапевтична асоціація» запрошує на майстер-клас з арт-терапії на тему:

«ПРАВОПІВКУЛЬНЕ МАЛЮВАННЯ»

Модератор заходу: Сергієнко Оксана Анатоліївна, практичний психолог, арт-терапевт Служби психолого-соціального відновлення Чернігівської психоневрологічної лікарні.

Місце та дата проведення:
30 січня 2020р. о 15:00
Київське вище професійне училище залізничного транспорту імені В.І.Кудряшова
вул. Архітектора Кобелєва 1/5 
 (вул. Фурманова)

Участь у майстер-класі – БЕЗКОШТОВНА

З собою мати: планшет (картон) формату А-4, гуаш (12 кольорів), серветки, ємність для води 0,5л.

Довідки за телефоном: 288-26-26, 234-02-91

«Правопівкульне малювання»

 Правопівкульне малювання – це художня практика, яка допоможе осягнути глибини творчого стану на своєму особистому творчому досвіді, стати на шлях пізнання відчуття матеріалу і творчого процесу.
Правопівкульний живопис дозволяє швидко включити в роботу праву півкулю. Освоївши декілька простих технік малювання, ви можете підвищити активність правої півкулі на рівень повної гармонії обох півкуль.
Правопівкульне малювання дозволяє в короткий термін почати малювати не просто малюнки, а цілісні картини, що дивують своєю глибиною, що містять живі образи, і тому мають відгук у найрізноманітніших людей.
Протягом одного заняття ви ввімкнете свою здатність малювати, навіть якщо ніколи не тримали пензлика в руках!
Головна проблема невміння малювати полягає не в неправильних рухах рук, а в невмінні бачити речі особливим чином, яким уміють бачити їх художники. Цей спосіб бачення виробляється в результаті уроків правопівкульного малювання абсолютно у всіх. Але даний метод сьогодні використовується не тільки як засіб навчити людину малювати. «Активована» права півкуля залишається робочою і надалі, змінюючи і перебудовуючи весь образ мислення людини, звільнюючи його творче начало.
На майстер-класі ви засвоїте на практиці декілька основних технік правопівкульного малювання, намалюєте три картини гуашшю і збагатите свій методичний арсенал одним з найцікавіших, доступних та ефективних методів арт-терапії.
МК проводить Оксана Сергієнко, практичний психолог, арт-терапевт Служби психолого-соціального відновлення Чернігівської психоневрологічної лікарні.

З собою мати: планшет (картон) формату А-4, гуаш (12 кольорів), серветки, ємність для води 0,5л.