25 травня 2019 року на столичному стадіоні «Атлет» відбувся «Кубок нескорених»  – щорічний турнір з футболу серед учасників бойових дій, які отримали поранення, каліцтва або контузії.  Чемпіонат організований  Національною радою спортивної реабілітації захисників України за підтримки Федерації  футболу України. Будинок учителя теж охоче відгукнувся на пропозицію помічника Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Костянтина Винниченка долучитися до проведення цього заходу.  Всі організатори змагань об’єднані спільною важливою метою – сприяти спортивній реабілітації учасників АТО/ООС та відновленню їх психо-фізичного стану здоров’я після повернення до мирного життя.

         У турнірі приймали участь 5 команд з різних міст України: Тернополя, Рівного, Києва, Черкас та Луцька. І місце другий рік поспіль виборола команда Луцька, ІІ – Черкаси, ІІІ – Київ. Але всі добре розуміють,  що у цих іграх немає переможених, а є лише переможці, кожен гравець є переможцем над собою, своїм болем, своїм духом . Адже зібратися і вийти на поле в якості спортсмена –  це дорогого вартує.

         На заході були присутні почесні гості: президент Федерації футболу України Андрій Павелко; генерал-майор Збройних Сил України, начальник Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, Герой України Ігор Гордійчук; Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко; заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко.

         Всі присутні відчували неймовірні, бурхливі емоції, захоплення, повагу, гордість, що в нашій країні є такі мужні чоловіки, які після тяжких поранень не піддаються відчаю, а знаходять себе у мирному житті і мотивують на це інших.

 

Завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості
Лариса Лотиш