23 травня вся Україна вшановувала пам’ять генія слова, талановитого митця Тараса Шевченка, чиї шляхи пролягали багатьма місцинами, та по смерті все одно привели поета до оспіваної ним Батьківщини. Київський міський будинок вчителя спільно з Публічною бібліотекою імені Лесі Українки також долучився до проведення відповідного заходу. 

З такої нагоди до бібліотеки завітали провідні діячі української культури та літератури: Василь Фольварочний, Петро Перебийніс, Ніна Шаварська, Ольга Лисьнюк, Тетяна Матафонова та Інна Снарська. Кожен із запрошених висловився з приводу ролі Тараса Шевченка в становленні незалежної України, підкресливши значення кобзаря як пророка, що випередив свій час.

А завершенням літературно-мистецької зустрічі була концертна програма хорової капели ветеранів педагогічної праці Київського міського будинку вчителя (керівник хору Світлана Кобюк).

Хор виконав  низку творів з української пісенної класики. Першою пролунала покладена на музику відома поезія Тараса Григоровича Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий”, яка миттєво віднайшла відгук у серцях присутніх, через що уся аудиторія підспівувала стоячи.

Світлана Кобюк
завідувач відділу краєзнавства та патріотичного виховання