Бувають моменти, коли з’являється трохи вільного часу і хочеться присвятити себе чомусь творчому.  До Дня захисту дітей у приміщенні Бібліотеки імені А.Міцкевича усі охочі – і малі, і дорослі , мали змогу безкоштовно навчитися розмальовувати керамічні  фігурки.

     Художник Будинку учителя Людмила Гордієнко ознайомила присутніх з етапами виготовлення глиняної фігурки, розповіла про підготовку поверхні для нанесення фарби і допомогла учасникам творчого заняття розмалювати козачків та звірят кольоровими гуашевими та акриловими фарбами. А для малечі підготувала  паперові фігурки, і діти з великою насолодою, проявляючи фантазію,  “одягали” іх в сорочку і шаравари, спідницю та вишиванку.

     В результаті дітвора та дорослі отримали задоволення від виконаної роботи, море позитивних емоцій і гарний сувенір, виготовлений власноруч. Радує і викликає захват творчо – креативне мислення наших иаленьких учасників! Молодці!

     Майстер-клас був організований і проведений Київським міським будинком учителя у співпраці з Бібліотекою імені А.Міцкевича ЦБС Шевченківського району м.Києва