Наскільки важливими є соціально-емоційні компетентності у дошкільному віці, як працювати всій шкільній громаді над формуванням позитивного, безпечного середовища у початковій школі – всі відповіді на ці запитання отримали учасники тренінгу  за програмою “Соціально-емоційні компетентності ХХІ століття ” 27-28 листопада.

Відгуки учасників тренінгу:

Марьяна Дубинина сейчас с Ганной Новик и ещё 5

27 November, 18:56  ·

Наскільки цікавий тренінг, насичений день! В сучасному світі недостатньо мати знання, а потрібно вміти розвивати та застосовувати емоційні та соціальні навички, і почати ми повинні з самого малечку, з дитячих садочків та шкіл з залученням батьків до даного процесу! Приділяти цьому таку ж увагу, як і до рівня знань! І тільки тоді ми виростимо гармонічну та успішну особистість в майбутньому! А завтра практика!

Марьяна Дубинина

29 November, 22:10  ·

День 2, від теорії перейшли до практики, пробували на собі багато ролей і це чудово! Без відпрацювання теорія залишається тільки цікавою теорією! Вдячна кожному за участь, підтримку і Elena Kepkanova за такий надзвичайно необхідний тренінг для кожного вчителя, батьків та адміністрації ! Сьогодні вже деякі методи пробувала вводити))

Завідувач методичного відділу будинку учителя Олена Кепканова.