Відділ гурткової роботи  Київського міського будинку учителя у зв’язку з вимушеним карантином тимчасово перейшов на дистанційне навчання гуртківців.  Підсумовування здобутків, акумулювання та обмін знаннями, методиками та напрацюваннями, виокремлення позитивного досвіду викладання, пошук нових форм взаємодії та комунікації, як між викладачем і учнем, так і між викладачами — ось неповний перелік нагальних завдань відділу.

Найголовніше у викладанні — системність роботи, відтворюваність завдань та зворотній зв’язок з вихованцями, педагоги відділу намагаються не втратити під час інтернет- та телефонного спілкування з учнями.

Як же їм це вдається?

Студія естрадного вокалу
Керівник: Каріна Литвиненко (Карасева)

1.Заняття “Спів без мікрофону”
Вихованка: Поліна Барвінова.

https://www.facebook.com

Анотація. Сучасний мобільний телефон є дуже вдалим приладом для запису і подальшого прослуховування вокальних фраз. Педагог має змогу почути найменші помилки в інтонуванні та фразуванні учня. Також і учень має змогу почути себе “зі сторони” без складних звукозаписуючих та звуковідтворюючих пристроїв.

2. Заняття “Спів без супроводу. Основи сценічного руху”
Вихованка: Марія Свєтлякова.

https://www.facebook.com/

Анотація. Музичний супровід завжди додає впевненості виконавцю. Орієнтуватися у виконанні без музичного супроводу, до того ж не забуваючи про сценічний рух — непросте завдання, особливо для початківця. Але воно дуже корисне для вдосконалення вокаліста та значно прискорює навчальний процес.

Вихованка: Еліна Черевична.

3.Заняття “Як написати пісню для себе”

Анотація. Дуже часто пошук оригінального репертуару стає для естрадного виконавця головною проблемою. Пошук вирішення цієї задачі — головна мета цього заняття. Вихованець має самостійно створити коротку і виразну мелодію та пояснити, що він хотів сказати цією мелодією. Також ця вправа розвиває музичну пам’ять, вдосконалює слух та орієнтування у музичному просторі.

Вокально – оперна студія
Керівник –  Ірина Персанова.

Заняття “Репетиція з акомпаніатором”
Вихованець: Володимир Стельмах.

https://www.facebook.com/

Анотація. Вимушене перебування вдома — це просто ідеальне становище для шліфування своєї виконавської майстерності, та підготовки до майбутніх виступів під пильним наглядом педагога.

Ансамбль бального танцю “Дебют”
Керівник -Марина Андрусенко

Назва заняття “Планова репетиція”
Вихованці: Дарій М., Грашина С., Довбиш І., та інші

Анотація. Створення репетиційного поля в інтернет – просторі, наприклад, у форматі відеоконференції – вивільняє простір, час та ресурси, робить постановку та узгодження первинних завдань для колективу навіть більш зручним, ніж у звичайному режимі.

Завідувач відділу гурткової роботи,
Каріна Литвиненко (Карасьова)