28 лютого 2019 року  відбувся установчий майстер – клас «Мобілізуємо ресурси» – інтегративна техніка, спрямована на підготовку до стресових ситуацій»

Модератор: Прянічнікова Олена Олегівна, психолог , гештальттерапевт, арт-терапевт, травма терапевт в методі ЕМДR , кризовий консультан, ГО «Асоціація спеціалістів з подолання наслідків психотравмуючих подій», член ВГО «Арт-терапевтична асоціація»

Учасникам була запропонована методика з підвищення ресурсів з метою підготовки до стресової ситуації. Розглянута діагностична методика, спрямована на вимірювання стресового напруження в певних ситуаціях, спосіб формування навичок самоконтролю, розрізнення інтенсивності емоційного навантаження. Також була розглянута методика роботи з дітьми, спрямована на профілактику стресу. Обговорювали проблеми, пов`язані  з наявністю методичного інструментарію, спрямованого на роботу зі стресовими станами у дітей, можливості та компетенції психологів та соціальних працівників закладів освіти. Була озвучена потреба в семінарах, що поглибить знання психологів в роботі з профілактикою стресу та психологічною травматизацією.