«Нехай ніхто не полонить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, Бо ти на всіх у нас одна!»
                                                        (Д. Чередниченко)

22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки,  у нашій державі відзначається одне з найважливіших свят – День Соборності України. Уперше привітання з цим святом  прозвучало 22 січня 1919 року на Софійській площі, де зібралися тисячі людей, щоб взяти участь у святковому проголошенні Акту Злуки.

Цього дня у всіх містах і селах нашої країни проходить безліч заходів, приурочених до свята Єдності.

Колектив Київського міського будинку учителя теж не залишився осторонь цієї події – 22 січня в приміщенні Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» презентував концертну програму «Наша любов – тобі, Україно!» за участю вихованців студії естрадного вокалу Будинку учителя. Керівник гуртка – заслужена артистка України Каріна Литвиненко-  Карасьова.

Всі гуртківці на чолі зі своїм наставником ретельно готувалися до виступу.  Вдало підібраний репертуар та майстерне виконання пісень викликало у глядачів бурхливі оплески та позитивні емоції. В Камінній залі, де відбувався концерт, лунали твори сучасних українських авторів: Юрія Рибчинського, Миколи Мозгового, Павла Табакова,  Святослава Вакарчука, Олександра Швидкого. Особливо приємною була особиста присутність  поетів: Володимира Земляного і Серго Сокольника, з якими тісно співпрацює студія естрадного вокалу. Телевізійну версію концертної програми можливо буде подивитися на каналах «UA1» та «Культура», що проводили відеозйомку. На завершення свята від усіх учасників прозвучали щирі побажання миру, злагоди і єдності.

Лариса Лотиш
завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості