Коляда іде по Україні

Такий день раз у рік буває:
За дивним порухом небес
З підземних і наземних плес
Вода раптово оживає

     Ось і настало третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу Хрещення Господнє, яке в народі має назву Йордан, або Святе Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня. За традицією колядники приходять до кожної оселі з величальними піснями та найкращими побажаннями  у будинку господаря.

Саме в цей святковий день  камінній зал Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» теж огорнув чарівний піснеспів: лунали колядки і щедрівки, сповнені краси і ніжності, душевного тепла і величі, у виконанні камерного  хору «Пектораль» Київського міського будинку учителя.

Лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, хоровий колектив, яким уже  двадцять років беззмінно керує диригент Андрій Карпінець, захоплює слухачів своїми голосами, що звучать  професійно і злагоджено.

Вщерть заповнений зал, сприймав виступ «Пекторалі» бурхливими оплесками. А  «Щедрик» в обробці М. Леонтовича, що звучав на завершення концерту,  співали всі разом – і виконавці, і слухачі.

Лариса Лотиш
завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості