7 грудня до дня Збройних сил України в приміщенні Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» відділом виховної роботи та художньої творчості Будинку учителя був проведений концерт «Повертайся живим!».

В програмі прийняли участь керівники та вихованці гуртків Будинку учителя: заслужена артистка України, керівник студії естрадного вокалу Каріна Литвиненко-Карасьова, заслужена артистка України, керівник вокально-оперної студії Ірина Персанова,  лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, керівник студії фольклору Анна Лотиш,  лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, акомпаніатори – Євдокія Сєрая, Євгенія Вакуліч, Андрій Стадник.

Мікс із авторських пісень та музичних композицій, народних творів та добре знаної естрадної творчості не залишив байдужими жодного з глядачів, які  дружно, всім залом і в такт підтримували наших артистів оплесками. Своїми виступами учасники несли не тільки мистецтво, але й те  добро, яке потрібно країні, особливо у наш нелегкий час. Цей концерт був  спрямований на єднання української нації, шанобливе ставлення до сучасних захисників України, а також на військово-патріотичне виховання молоді.