День Збройних сил України.

         Мужності й геройства свято.

         І ми вклоняємося тим,

         Хто літ тому назад багато

         І тим, хто нині з автоматом

         Наш спокій береже і захищає,

         Всю нашу велику родину,

         Рідну землю свою – Україну.

      2 грудня відділ виховної роботи та художньої творчості Київського міського будинку учителя спільно з Національним історико-архітектурним музеєм «Київська фортеця» провів літературно-музичну композицію до Дня Збройних сил України   «Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі..!». Ми привітали справжніх чоловіків і захисників зі святом – Днем Збройних Сил України.

       Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій нашої Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

   Літературно-музична композиція пройшла на високому рівні виконавства молодих артистів.

Тож  Українські Збройні Сили  покликані охороняти рідну землю. І служать наші хлопці сьогодні Батьківщині. Ми любимо свою армію. Служити в ній справа честі і обов’язку. Хочемо подякувати всім присутнім, що разом з нами, відзначили таке чудове свято – День Збройних сил України.

Завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості

Радченко Ілона