Гурток «Студія естрадного вокалу», керівник Каріна Литвиненко, до міжнародного дня волонтерів зробив відеоінтерв’ю з вихованцями гуртка.

Міжнародний День волонтерів, який Україна щорічно відзначає у першу неділю грудня, впевнено увійшов у свідомість та душі українців. Чому? Волонтер – явище притаманне перед усім сильній та розвиненій спільноті. Українське суспільство останніх двох десятиріч має всі ознаки такої спільноти. Згадаймо українські майдани, збройний конфлікт на сході країни, політичну та соціальну активність суспільства і ми зрозуміємо, що без взаємодії, взаємодопомоги, обміну досвідом, енергією, ресурсами все це було би просто  неможливе. Синонім до всіх цих слів – волонтер. Український волонтер – явище потужне, яскраве, дуже різноманітне. І як воно, бути волонтером?

Це – бути активним. Зробити добру справу, значить відірватися від роботи, нагальних справ, знехтувати власним відпочинком.

Це – бути доброзичливим та співчутливим. У світі, де людину змалечку навчають мати зиск від будь-якої діяльності, зробити щось безкорисливо – це вже маленький подвиг.

Це – бути потрібним та корисним. Спробувати себе у справі, яка потім стане твоєю професією, познайомитися з цікавими людьми, зробити світ добріше…

А що думає про це молодь? Питання «Що таке волонтерство, як це, бути волонтером?» ми задали вихованцям гуртка.

 

Керівник гуртка «Студія естрадного вокалу» –

Каріна Литвиненко