Уже не перший  рік Радіодиктант національної єдності  збирає тисячі українців з усього світу, які прагнуть продемонструвати любов  та пошану до рідної мови. Це унікальна подія, яка відбувається до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада. Українське радіо започаткувало цю акцію ще 2000-го… Наразі подія стала наймасштабнішим регулярним флешмобом з популяризації української мови та грамотності, до якої причетні люди різного соціального статусу й віку.

Колектив Будинку учителя теж долучився до акції єднання: писали диктант у прямому ефірі і офлайн із дотриманням карантинних вимог, і онлайн, хто працює дистанційно. Як це було…

Звичайно, дуже хвилююче писати диктант разом з багатьма іншими людьми в різних куточках світу. Відчувається певна відповідальність і величезне бажання отримати гарний результат.
Але цього року автор диктував надто швидко. Хоча, текст цікавий і зворушливий..

Олена Луценко, методист

Тема була цікава, але диктант – складний. Автор читав швидко, тому – поверталась і дописувала.

Олена Кепканова, завідувач відділу

Враження від диктанту лишилися позитивні, цікавий текст який заставляє одразу включати уяву. Іноді темп був трошки швидкий, проте під час перевірок все можна було дописати. Цікаво було перевірити правопис та пунктуацію, особливо в деяких словосполученнях та різних оборотах у реченнях.

Олександра Сухенко, керівник гуртка

В день української писемності та мови дуже символічно брати участь у 21-ому Радиодиктанті національноі єдності зі своєю донькою, одинадцятикласницею.

Марина Андрусенко, керівник гуртка