30 вересня Київський міський будинок учителя спільно з Національним історико-архітектурним музеєм «Київська фортеця» до Дня вчителя «Жити для добра!» провів творчий вечір Розум Валентини Миколаївни вихователя ГПД, керівника театрального гуртка НВК №39 Деснянського району, лауреата фестивалю народної творчості правників установи міста Києва «Квітучі барви таланту», а також учнів, випускників та освітян міста Києва.

Святкова програма була надзвичайно насиченою, окрім вокальної майстерності, на святі прозвучали авторські вірші, а також авторські музичні твори!!! День вчителя – свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель – це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців – гідними, розумними, навченими, людяними. Дякуємо Вам за вашу чесну, несамовиту працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем.

Дорогі вчителі, Київський міський будинок учителя, вітає Вас зі святом, бажаємо знаходити спільну мову з кожним із учнів, бажаємо давати дітям все більше і більше знань з кожним уроком, а також ставати більш щасливою людиною з кожним новим днем. Душевного Вам спокою, світлої надії, домашнього затишку та добробуту.

Зі святом, наші любі вчителі!

Завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості –

Ілона Радченко.