Студія естрадного вокалу щиро вітає усіх з Днем Незалежності України!

30 років Незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.
Та не тільки цим славиться наша ненька Україна. Багата вона природними красотами, архітектурними пам’ятками, безліччю цікавих та талановитих людей.  До Дня народження нашої країни вихованки студії Діана Бабич, Олександра Тугай, Марія Свєтлякова та Еліна Черевична, які входять до складу дуетів «Ділекс» та «Найкраща подруга», виконали пісню Дмитра Хоми «Краю рідний, доленько моя».

Дівчата не тільки заспівали пісню, але й долучилися до підбору відеоматеріалу до кліпу. Тут у нагоді стали спогади власних подорожей. Бо у кожного з нас є свої улюблені куточки. Це і курортні містечка, і монастирі, замки та фортеці, і чарівні краєвиди, і велич вулиць великих міст. Все те, на що така багата наша Батьківщина.

30 років – наш спільний великий шлях, вік осмислення для усієї країни перших досягнень, втрат, помилок, звершень. Значна частина українців народилася та зростає уже у новій, незалежній Україні. А це означає, що всі ми маємо нове мислення, нові прагнення, рух у новому, прогресивному напрямку. Отже побажаємо нашій молодій країні не зупинятися, рухатися впевнено та знайти своє унікальне місце у новому світі.

З Днем народження, Україно!

Керівник гуртка «Студія естрадного вокалу»
Каріна Литвиненко