26 квітня1986року…  День, який не можна забути… Дата, яку будуть пам’ятати завжди…

Підростаюче покоління, має знати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв. Знати, щоб пам’ятати тих, хто віддав свої життя за наше майбутнє.

Вірш Володимира Шовкошитного “Якщо вижив”. Читає і акомпонує Євгенія Вакуліч, акомпаніатор Київського міського будинку учителя

До 35-річчя Чорнобильської трагедії керівники гуртків та акомпаніатори організували і провели для вихованців тематичні виховні он-лайн години: «Чорнобиль- біль душі», «26 квітня 1986 року.  Як це було»,  «Чорнобиль – не має минулого часу». Під час заходів  говорили про хронологію подій, про вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, про незабутній подвиг ліквідаторів. Діти переглядали уривки фільмів, читали вірші  і разом з викладачами зробили свої відео та аудіо композиції присвячені тим трагічним дням.

Година пам’яті онлайн.

Студія акторської майстерності Київського міського будинку учителя, керівник гуртка  Олександра Сухенко.

Щороку дорослі та діти вшановують хвилиною мовчання пам’ять героїв. Низький уклін і довічна повага всім, хто брав участь у подоланні чорнобильського лиха. Вічна пам’ять загиблим, вічна шана подвигу героїв-ліквідаторів!

“Чорнобиль”. Камерний хор “Пектораль” Київського міського будинку учителя, керівник хору Андрій Карпінець.