До уваги освітян, вихованців та батьківської громадськості!
     В умовах посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″, які будуть діяти в Києві з 05 квітня по 30 квітня 2021 року, освітній процес у Київському міському будинку учителя організовується з використанням інструментів та технологій дистанційного режиму, за  допомогою онлайн ресурсів та освітніх порталів.
     Спілкування між учасниками освітнього процесу відбувається в онлайн-форматі.
     Проведення усіх  заходів з освітянами, занять з вихованцями наші педагоги висвітлюють на офіційному сайті Закладу і каналі YouTube, на своїх сторінках груп та спільнот у Facebook, Viber, Instagram.

Інструкція з безпеки життєдіяльності учнів, вихованців, слухачів під час карантину

      Наказ Київського міського будинку учителя від 02 квітня 2021 р. № 10-од  “Про посилення обмежувальних заходів із запобіганню поширенню   гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”
     Наказ Департамент освіти і науки від 1 квітня 2021 року №53 “Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки від 19 березня 2021 № 47 “Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”
✅ Зміни в наказі:
1⃣ Призупитини освітній процес з 5 по 16 квітня 2021 року у приміщеннях закладах освіти та організувати дистанційне навчання.
2⃣ Організувати навчання, забезпечивши використання технологій дистанційного навчання з урахуваням елекронних освітніх ресурів, що розміщені на сайтах Київського університету імені Бориса Грінченка, КНП “Освітня агенція міста Києва”, Департаменту освіти і науки Києва, МОН тощо.