13 березня гурток «Студія естрадного вокалу» підготував та провів до Шевченківських днів творчий вечір під назвою «Величне слово Кобзаря».

Тарас Шевченко був і залишається не тільки найвизначнішим українським поетом. Він є яскравим представником найціннішого ресурсу будь-якого суспільства – державотворчої еліти, у даному випадку тих великих історичних постатей, без яких не була б можливою сучасна суверенна і незалежна Україна. Внесок Кобзаря у розвиток української думки, державності, прагнення до волі і незалежності Батьківщини просто неможливо переоцінити.

Та є іще одна грань титанічної постаті Поета. На протязі всього життя він залишався справжнім Митцем, людиною, яка жила у мистецтві, заради мистецтва, служила мистецтву віддано і щиро. Поет, прозаїк, художник, за словами очевидців мав чудовий голос – ось неповний перелік його талантів. Свою особисту волю, що так нелегко йому далася, Шевченко перетворив на мистецтво найвищого ґатунку і це мистецтво подарував людям.

Саме це робить всю творчість Тараса Шевченка вкрай необхідною для ретельного вивчення та осмислення.

«Студія естрадного вокалу» постійно проводить заходи, пов’язані з життям та творчістю Великого Кобзаря. Умовою цьогорічного творчого вечора було не тільки представити твір (вірш Поета або пісню на його вірші), але й доповнити цей твір власним малюнком Тараса Шевченка, який би відповідав суті твору. Це не тільки підсилює значущість поезії Кобзаря, але й розкриває інший талант Шевченка – талант художника-графіка, художника-портретиста.

Результатом творчого вечора є аудіовізуальна композиція, створена за участі вихованців гуртка, у тому числі учнів київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою та київської спеціалізованої школи № 97 ім. Олени Теліги.

 

Керівник гуртка «Студія естрадного вокалу» –

Каріна Литвиненко