Студія естрадного вокалу розпочинає пісенний вернісаж «Дівочі посмішки весняні», присвячений жіночому святу – Дню 8 березня. Гурток має приємність вітати представниць прекрасної статі зі святом та побажати вічної весни у серцях та посмішках.

За традицією гуртка вернісаж розпочинають наймолодші – група «Найкращі», учні київської спеціалізованої школи № 97 ім. Олени Теліги.

Важливе завдання педагога – навчити. Дати знання та навички, уміння керувати ситуацією, генерувати рішення та втілювати їх у життя. Але найважливіше, – показати учневі шлях, переконати у невичерпності творчих ресурсів, запалити факел творчості у юній душі. Людина вільна лише тоді, коли самостійно і осмислено приймає рішення.

Найкращий шлях для цього – йти не від заняття до заняття, а від проєкту до проєкту, ускладнюючи творчі завдання, долучаючи вихованців до кожного етапу створення інтелектуального продукту. Що ж можуть додати учні третіх – четвертих класів до створення такого продукту, як аудіовізуальне привітання зі святом? Виявляється, чимало. Вибір формату, пісні, кольорів, елементи постановки, розподілення ролей, врешті назва цього енергійного та позитивного колективу – ось внесок маленьких співаків та співачок у справу.

Як з усім цим впоралися вихованці гуртка, судити глядачеві. Та усвідомлюючи це, розуміючи відповідальність перед глядачем за свої рішення, дитина дуже швидко дорослішає інтелектуально та морально. І який би шлях не обрала молода особистість, до своєї праці буде відноситися як до акту творіння, а не як до тяжкого та вимушеного обов’язку. З іншого боку, справжній педагог завжди щасливий саме співпрацювати зі своїми учнями.

Весь колектив гуртка долучається до привітання юних талантів зі святом, та бажає нашим жінкам щастя і добра!

 

Керівник гуртка «Студія естрадного вокалу» –

засл. арт. України Каріна Литвиненко