20 лютого 2020 року відповідно до Угоди про співробітництво між Київським міським будинком учителя та ВГО «Арт-терапевтична асоціація» для освітян столиці у приміщенні Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С.Кудряшова був проведений майстер-клас з арт-терапії на тему: «Мій портрет».

Заняття провела Луценко Олена, методист психологічної служби районного науково-методичного центру управління освіти Подільської РДА, практичний психолог СШ № 114 м. Києва, член правління ВГО «Арт-терапевтична асоціація» (Київ)

Мета заняття: презентація арттерапевтичних методик для діагностичної та розвивальної роботи із самооцінкою особистості.

Формування адекватної самооцінки учасників освітнього процесу є одним із пріоритетних напрямків роботи практичного психолога в закладі освіти. Самооцінка – ядро особистості, саме вона регулює розвиток, життєдіяльність та взаємодію людини з оточенням. Для того, щоб допомагати іншим адекватно оцінити себе, треба відчувати, знати і вміти робити це із самим собою.

На майстер-класі учасникам вдалося відшукати найкращі власні якості особистості та визначити напрямки свого подальшого розвитку.

Керівник студії акторської майстерності
Київського міського будинку учителя
Олександра Сухенко