На порозі — Новий рік – яскраве, урочисте і веселе свято, на яке ми чекаємо особливо, тому що знаємо: незважаючи на жодні обставини, воно прийде і обов’язково принесе приємні зміни. Ялинка, подарунки, святковий настрій, здійснення мрій – цього всього ми чекаємо від новорічних і Різдвяних свят.

Саме з метою створення атмосфери свята, добра, любові, гарного настрою, надії на  позитивні зміни  в житті країни і кожного з нас, відділ виховної роботи та художньої творчості Будинку учителя організував і провів святкові заходи: концертну програму «Дзвони Різдвяні» студії естрадного вокалу (керівник – Каріна Карасьова) та «Новорічний концерт» вокально-оперної студії (керівник – Ірина Персанова, акомпаніатор – Євдокія Сєрая).

Концертні заходи пройшли натхненно та на високому професійному рівні. Глядачі насолоджувалися цікавою програмою, до якої увійшли яскраві художні номери, сольні виступи, дуети, тріо, ансамблі наших вихованців та керівників гуртків.

Дякуємо співорганізаторам концертів: Національному історико-архітектурному музею «Київська фортеця» та Українському фонду культури імені Бориса Олійника за надані приміщення.

Хай у Новому році надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій! З Новим Роком!