З кожним роком все більшої популярності серед освітян набувають заняття з арт-терапії, або терапії образотворчим мистецтвом . Це один із видів психологічної корекції,  що сприяє  розвитку креативності, гармонізації особистості, розширення діапазону своїх можливостей;  дозволяє зняти психічну напругу.

Саме такий захід, організований Будинком учителя спільно з ВГО «Арт-терапевтична асоціація», відбувся 28 листопада в приміщенні Київського коледжу міського господарства. Майстер-клас під назвою «Зустріч з собою. Робота з метафоричними асоціативними картками «Доросла-маленька Я» Наратив та образотворча терапія» провела  Галіцина Людмила Вікторівна, відмінник освіти, практичний психолог БДТ Подільського району, член правління  ВГО «Арт-терапевтична асоціація».

Метафоричні асоціативні картки – це зображення людей , життєвих ситуацій, тварин та ін., які стають видимою метафорою наших цінностей, страхів, бажань, допомагають заглянути всередину себе і знайти відповіді на життєві питання. Присутні на заході педагоги та психологи з величезним задоволенням і цікавістю виконували поставлені завдання і досягли певних результатів: краще пізнали одне одного і самого себе, отримали заряд позитивної енергії і натхнення на подальшу роботу.