29 жовтня в рамках освітнього фестивалю управлінської майстерності “KYIV EdFest” Київський міський будинок учителя та Будинок дитячої творчості Подільського району організували і провели майстер-клас «Самчиківський розпис – перлина України».

Ведучою заходу була Ольга Машевська, керівник арт-студії «Мальовничий коктейль» ЦДЮТ Деснянського району Будинок дитячої творчості,українська мисткиня, лектор, коуч, педагог, волонтер. Вона є учасником міських, обласних та міжнародних ініціатив з популяризації народного мистецтва. Наразі займається популяризацією декоративного розпису України. Роботи майстрині знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Польщі, Канади, Італії, Франції, Німеччини та Ізраїлю.

Цікаву розповідь про самчиківський розпис майстриня доповнювала практичними порадами та малюнками, які присутні освітяни переносили на папір та створювали «квіти-перчики», диво-птахів та цілі композиції.

Дві години практики пролетіли непомітно. Вчителі не хотіли розходитись, адже отримали нову техніку розпису та знання про нього, якими можуть ділитися із своїми учнями.

Світлана Кобюк, завідувач культурно-масового відділу