30 жовтня 2019 року в рамках проведення тижневого освітнього фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest»  відбулося інтегративне заняття з елементами тренінгу «Психологічні ігри Гюнтера Хорна», організоване  Київським будинком учителя для освітян столиці.

        Модератор заходу – Науменко Олена Миколаївна, практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії, психолог-методист, практичний психолог ЗЗСО № 199 м. Києва, арт-терапевт, член УСП, член ВГО «Арт-терапевтична асоціація».

          Всі присутні мали змогу особисто стати учасниками ігор провідного дитячого психотерапевта Німеччини Гюнтера Хорна. Це соціальні настільні ігри, влаштовані таким чином, щоб дозволити гравцям отримати цікавий досвід для роздумів і зробити висновки про себе та інших людей. На основі таких роздумів учасники можуть експериментувати і змінювати свою звичну поведінку. Суть цих ігор – розвиток емоційного інтелекту, дослідження і опрацювання своїх відчуттів у складних ігрових ситуаціях, у тому числі і конфліктних.

          По закінченню заняття всі присутні одностайно визнали , що ігри Гюнтера Хорна є корисними для використання у роботі з дітьми, щоб навчити їх  справлятися з агресією, обговорювати свої та чужі проблеми, спокійно сприймати відмову, домовлятися з людьми, налагоджувати взаємовідносини  з однолітками. Крім того, вчителі відмітили, що такі ігри є доцільними для дітей з особливими потребами та дітей, що знаходяться в процесі соціалізації.

Завідувач відділу виховної роботи та
 художньої  творчості Лотиш Л.В.