Захід під такою назвою зібрав всіх небайдужих до чужого горя людей на Набережній річкового вокзалу біля Храму Миколи Чудотворця. Саме там 8 червня відбулася вітрильна регата в підтримку українських моряків, які знаходяться в російському полоні.

Організаторами змагань, що проходять третій рік поспіль, є Київський міський крейсерський яхт-клуб, Національна рада спортивної реабілітації захисників України та Київський міський центр допомоги учасникам АТО. Будинок учителя теж не залишився осторонь цієї події, надавши допомогу в організації заходу, метою якого є привернення уваги світової громадськості до  незаконного утримання в полоні Росії наших моряків.

Учасники регати були сформовані з числа ветеранів АТО/ООС із різних підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії, а також медиків-добровольців. Крім того, до участі долучилися батьки двох полонених – Романа Мокряка та Андрія Ейдера. Всього на 12 яхтах змагалися 24 команди, кожна з яких перед початком перегонів шляхом жеребкування отримала прапорець з іменем військово-полоненого моряка. Переможцями в обох заїздах регати були команди Першого добровольчого мобільного шпиталю імені  Миколи Пирогова на яхті «Кардинал».

Слід відзначити участь у заході і народного депутата України – Ольги Богомолець, їй було надано право вручити переможцям Кубок імені Мико́ли Карпю́ка «За незламність духу». При цьому політична і громадська діячка наголосила, що проведення регати – це важлива акція, завдяки якій наші моряки знатимуть – про них не забули і роблять все можливе для їх повернення на Батьківщину до своїх родин.

Польова кухня, що розгорнулася прямо на Набережній, нікого не залишила голодними – всі бажаючі мали змогу поласувати  кулішем, кашею та узваром.

Завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості
Лариса Лотиш