Зворушливий, задушевний, легкий, немов пташиний політ – саме так можна охарактеризувати концерт хорової капели ветеранів педагогічної праці Київського міського будинку учителя до Міжнародного дня сім’ї «Єднаймося, люба родино!»

Ведуча програми – Коренюк Людмила Павлівна, ветеран праці, щиро і проникливо розповіла історію створення та творчої діяльності цього унікального, легендарного колективу, що у 2019 році святкує свій 90-річний ювілей. Познайомила глядачів з учасниками хору – талановитими виконавцями,  серед яких є відмінники освіти України та ветерани бойових дій.

         Керівник хорової капели, Світлана Кобюк, цікаво і вдало підібрала репертуар для концерту – це українські народні та авторські пісні, як ліричні, так і жартівливі, знані і улюблені глядачами,  що сприймали всі твори бурхливими оплесками.

         Захід відбувся у приміщенні Національного історико-архітектурного музею «Київська афортеця» у Камінному залі з прекрасною акустикою. І тому всі пісні у виконанні капели звучали надзвичайно урочисто і чуттєво. Один з глядачів, не стримуючи емоцій, поділився враженням: «Якби не бачив, хто співає, подумав би, що то анголи на небі».

Лариса Лотиш
завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості