З 4 квітня 2017 року в галереї Київського міського будинку вчителя експонується модель Будинку вчителя, яка виконана з кубиків цукру ірландськими митцями Бренданом Джеймісоном та Марком Ревелзом.

 Брендан Джеймісон створює цукрові скульптури з 2003 року і запросив Марка Ревелза до співпраці у великомасштабних проектах 3 роки тому. Їхні роботи виставлялися в усьому світі, від Центру Помпіду в Парижі та Тейт Модерн у Лондоні до Зони мистецтв 798 у Пекіні, арт-кварталу М50 у Шанхаї та багатьох міст США.

У своїх скульптурних інсталяціях вони досліджують соціально-політичні теми за допомогою антропоморфної архітектури та мікроскопічних біологічних форм, часто створюючи масштабні проекти, які запрошують публіку долучатися до їх розширення власною творчістю.

Цукрова модель Будинку вчителя була центральним елементом інтерактивної інсталяції Цукрова демократія, що демонструвалася у фонді ІЗОЛЯЦІЯ з 22 вересня по 30 жовтня. Будинок учителя уособлює місце, де культура та освіта творять демократію. Будинок учителя потребує нового імпульсу до відродження, так само як і Україна, і культура та демократичні цінності повинні бути невід’ємною умовою цього процесу.