25 квітня 2019р. Київський  будинок учителя спільно з ВГО «Арт- терапевтична асоціація» провели  установчий майстер – клас «Медіа – арт – терапія як засіб допомоги особистості в інформаційному світі»,  модератором  якого була психолог, арт – терапевт  Вознесенська Олена Леонідівна.

Розглядали  поняття  медіатравматизації, як принципово новий різновид психічної травми в інформаційному суспільстві, впровадження медіа-арт-терапії, що  сприяє як підвищенню медіакультури учасників, так й дозволяє кожному висловити свої почуття. Обговорювали медіатравму, як й будь-який інший вид психічної травми, пов’язаний з сильними емоційними переживаннями людини. Слухачі приймали участь у визначенні  слова «конфлікт» та його різновидності, що в кінцевому результаті дало змогу створити сюжет, головні  персонажі якого були створені слухачами  та відтворені в анімаційному  фільмі.

Арт-терапія як метод зцілення особистості засобами мистецтва, потребує осмислення нових можливостей інформаційного світу, виходу на новий рівень розуміння механізмів зцілення через використанні медіа в творчому процесі.

Зав. культурно – масовим відділом
Шпига О.М.