У столиці розпочалися щорічні сезонні толоки, які триватимуть до кінця квітня. 16 березня прибирання проводилось більш як на сотні локацій. Майже 4 тисячі працівників комунальних служб, Київської міської державної адміністрації та районних у місті Києві державних адміністрацій, а також небайдужі кияни вийшли прибрати місто після зими.

     Працівники Київського міського будинку учителя разом з співробітниками  Департаменту освіти і науки; Освітньої агенції міста Києва; Київського спортивного ліцею; Київської МАН; Будинку художньої та технічної творчості; Центру дитячо-юнацьго туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання долучилися до весняної толоки і тим самим приєдналися до світового флешмобу з прибирання сміття #trashtag, який набирає все більшої популярності у світі.

     У парку імені Максима Рильського, попри дощову погоду, наша дружня команда у веселій атмосфері допомагала підготувати парк до весни: прибирала опале листя і сміття, що накопичилось після зими.  Вже через декілька годин роботи значна території парку мала набагато кращий вигляд.

     Після прибирання усі учасники мали змогу пообідати смачною кашею та зігрітися гарячим чаєм.