До Міжнародного жіночого Дня
«Свято весни» в КМДА
  

     За останні роки наша держава виховала нове покоління жінок – волонтерок, медпрацівників, військових, що хоробро воюють, борються за цілісність і незалежність України, часом навіть дорогою для себе ціною. А ще – жінок, чиї серця зранені і обтяжені невимовним болем війни, яка щохвилини може забрати чоловіка, сина, брата, коханого. Це матері і дружини, що чекають на повернення із зони ООС своїх рідних.

     Саме для таких українок, причетних до захисту нашої Вітчизни, в переддень Міжнародного жіночого дня у Колонній залі КМДА за ініціативи Комунальної бюджетної організації «Київський міський центр допомоги учасникам АТО» спільно з Київським міським будинком учителя був проведений концерт «Свято весни». Вихованці вокально-оперної та естрадної студій Леонід Хоменко, Анастасія Маєвська та Євгенія Квакуш охоче відгукнулися на запрошення керівника культурних проектів Асоціації ветеранів АТО України Руслана Боровика і подарували всім присутнім пісенне вітання.

     Крім того, для вдячних глядачів  звучали музичні твори у виконанні Військового оркестру Збройних Сил України, учасника «Голосу країни» Олександра Палюшкевича, журналіста, телеведучого, волонтера, виконавця-барда Олексія Мочанова та інших.

     Усі запрошені на урочистості жінки-військовослужбовці, матері та дружини бійців – учасників ООС одержали вітальні листівки та букети квітів. А головне – вони отримали увагу, вдячність, пошану і відчули, що їх підтримують, поважають і люблять.

Лариса Лотиш
завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості