16 лютого у приміщенні Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» Будинок учителя презентував  літературно-музичну композицію, яка об’єднала дві події – День пам’яті Героїв Небесної Сотні та відкриття фотовиставки  Руслана Боровика «Спогади солдата». Автор експозиції – захисник Донецького аеропорту, кіборг, сержант 1-ої роти 90-го окремого десантного батальйону, гранатометник, керівник культурних проектів Асоціації ветеранів АТО України. Крім того, за його спиною дві війни в Іраку та Революція Гідності.

      На світлинах Руслана – руїни Донецького аеропорту, розбита техніка,  портрети бойових побратимів з таким дорослим і постарілим поглядом. Особливо цінними є фото, зроблені прямо під час бою.

      В концертній програмі було представлено дві спільні роботи режисера Станіслава Литвинова і фотографа Руслана Боровика. Це слайд-шоу на кліпи Ілларії «Небо» (фото з Революції гідності, показані вперше) та «Я жива» (фото з АТО).

      На вечері були присутні поважні гості: депутат Київради Ярослав Діденко, Голова Асоціації ветеранів АТО України Юрій Ломов, директор музею «Київська фортеця»  Оксана Новікова-Вигран. Всі вони ділилися своїми думками і відчуттями з приводу трагічних подій  на Майдані та на Сході України, про які так нелегко говорити, тому що вони відгукуються болем в серці кожного небайдужого українця.

      Бурхливими оплесками зустрічали глядачі виступи вихованців гуртків відділу виховної роботи і художньої творчості Будинку учителя.

      До і після відкриття виставки всі бажаючі, переглядаючи світлини, спілкувалися з Русланом Боровиком, який охоче відповідав на запитання відвідувачів.

      Нагадуємо, що виставка триватиме до 28 лютого.

Лариса Лотиш
завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості