Урочисте відкриття виставки «Портрети квітів»

     Осінь – пора року, коли люди повинні зігрівати один одного … словами, своїми почуттями, дарувати позитивні емоції, і тоді на душі і в житті стане тепло та затишно. Саме такі відчуття залишилися  у всіх,  хто завітав на відкриття фотовиставки Юрія Пісковського «Портрети квітів», проведене Київським міським будинком учителя у приміщенні Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» 12 листопада.

    Автор виставки – архітектор, володар Срібної медалі ООН, професор Міжнародної Академії архітектури, Почесний Академік Української Академії архітектури, Посол Миру Всесвітньої Ради миру.   

     Виставка «Портрети квітів» – це буяння кольорів, від якого перехоплює подих, ти мовби потрапляєш у справжню казкову феєрію квіткового царства: божественні магнолії, таємничі і розкішні троянди, граційні лілії, самозакоханий нарцис, золоточубий соняшник, недоторкане і ніжне розмаїття польових квітів, а особливе місце на виставці  відведене королеві – орхідеї.

     Фото квітів Юрій Іванович робить для душі, ними він прагне нести людям красу і радість. І це йому вдається. У всіх присутніх  «портрети» квітів викликали захоплення.

     Окрасою заходу були концертні номери, які подарували глядачам акомпаніатори Будинку учителя: Євдокія Сєрая, Євгенія Вакуліч, Андрій Стадник; керівник студії фольклору Анна Лотиш та вихованець вокально-оперної студії Леонід Хоменко.

     Нагадуємо, що виставка тільки розпочалася і триватиме до 29 листопада!     Тож поспішайте її відвідати.

Адреса: Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»,
м.Печерська, м. Кловська, вул.Госпітальна,24-А, І поверх адміністративного приміщення.