30 жовтня 2018 року в рамках проведення тижневого освітнього фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest»  відбувся захоплюючий  семінар «Арт-терапія у сучасній школі» організований Київським будинком учителя для освітян столиці.

Президент ВГО «Арт-терапевтична асоціація» Вознесенська Олена Леонідівна, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, зацікавила освітян досить сучасною ї злободенною темою «Медіа-арт-терапія, як засіб профілактики і подолання медіа травми». Вона  розповіла про види, особливості та переваги медіа-арт-терапії та вказала на ресурси медіа, що використовуються для подолання наслідків сучасного інформаційного впливу.

     Луценко Олена Володимирівна, методист психологічної служби районного науково-методичного центру управління освіти Подільської РДА, практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії, член ВГО «Арт-терапевтична асоціація» торкнулася теми «Особливості застосування арт-терапії в системі освіти». Разом з присутніми  обговорили переваги, обмеження та основні напрямки використання арт-терапії у школі.

 Науменко Олена Миколаївна, практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії, психолог-методист, дитячий психолог, психотерапевт, арттерапевт, член ВГО «Арт-терапевтична асоціація»  надала практичні рекомендації учасникам семінару, як організувати арт-терапевтичний простір у закладі освіти, які використовувати матеріали та обладнання.

Пізнавально і корисно провели час педагоги та психологи, для яких самоосвіта – це важлива складова формування справжнього професіонала, адже «результатом освіченості людини є її здатність продовжувати навчатися», як говорив Джон Дьюї, американський філософ і педагог.

Захід відбувся в приміщенні Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».