У першу неділю жовтня наша країна відзначає чудове свято – День учителя! Серед багатьох професій працівники освіти знаходяться на особливому почесному місці. І саме тому 3 жовтня 2018 року перед освітянами міста гостинно відчинив двері Київський  палаці дітей та юнацтва, де  відбулися урочистості з нагоди свята.

Щойно переступивши поріг палацу, гості опинялися на гамірливій виставці-ярмарку «Від серця до серця», в якій взяли участь педагогічні працівники закладів позашкільної освіти та майстри закладів професійної освіти. Всі зароблені кошти були віддані на лікування хворої дівчинки.

Будинок учителя був представлений на ярмарку двома неперевершеними виставками та захоплюючими майстер-класами.  Не залишили байдужими глядачів виставка авторської ляльки Анни Шелудько та виставка авторських виробів із страусиних яєць майстра Миколи Нікітіна.

Надзвичайно цікавими для відвідувачів виявилися майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, що провела керівник студії «Мальви» Київського міського будинку вчителя Наталія Пономаренко та  майстер – клас із Самчиківського розпису  художниці Ольги Машевської.

По закінченні виставки всіх гостей запросили до святкової зали, де і відбулася головна подія. Майже півтори сотні освітян столиці були відзначені нагрудним знаком “Відмінник столичної освіти”, нагородами Міністерства освіти і науки України та Почесною грамотою Департаменту освіти і науки.

Крім того, усі нагороджені отримали від Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки пам’ятну монету «Серце віддаю дітям» із зображенням  Василя Сухомлинського , 100-річчя від дня народження якого відзначається цього року в Україні та за її межами.

День учителя – це свято, коли кожен з нас добрим словом з любов’ю і великою вдячністю згадує свого вчителя, вихователя, наставника – всіх тих, хто дав нам путівку у велике життя. Нехай зірка добра, удачі, радості осяює ваш життєвий шлях, дорогі освітяни!