21 травня в Київському міському будинку вчителя відбулося урочисте відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє!»

На відкритті виставки кожен з відвідувачів міг ознайомитися з творчими роботами учнів навчальних закладів міста Києва на тему: «Обери чисте майбутнє». Діти розкрили в своїх картинах актуальні проблеми для суспільства, а саме: важливість розділення сміття, зміна клімату та екологічні катастрофи, які можуть бути спричинені в результаті людської діяльності та знехтуванням простих законів природи.

Цікавою категорією було представлено, друге життя вторинній сировині. Надзвичайно талановито та креативно були виконані сумки з поліетиленових пляшок, настінна шафа з старих джинсів, годівнички з пластику та багато іншого. Цей проект є надзвичайно важливим, адже молодь повинна свідомо піклуватися про навколишній світ.

Вела захід Катерина Ярощук, фахівець з екологічної освіти відділу зв`язків з громадськістю та впровадження екологічних проектів.