Запрошуємо вас на чергове засідання Київських Студій гуманної педагогіки, яке відбудеться у четвер 19 квітня  2018 р. з 15-00 до 18-00 у Будинку вчителя

Тема:  «Практика самопізнання як основа здорового способу життя»

Лейтмотив: «Збери всередині себе свої думки і в собі самому шукай справжніх благ. Копай всередині себе криницю для тої води, яка зросить і твою оселю, і сусідську» Г. Сковорода.

Ведуча студії:  Зінаїда  Хоменко.

Гості студії:

Эмма Піньковська, філософ, письменник, громадський діяч, голова «Товариства жінок міста Фастів», лікар акушер-гінеколог вищої категорії – “Ази самопізнання та самовдосконалення як духовна основа сучасної сім’ї”.

Тетяна Черкашина, доктор пед. наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР», керівник науково-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення, президент ЧМГО «Ліга культури» м. Черкаси -“Особистісно-професійне самовдосконалення суб’єкта педагогічної діяльності засобами самопізнання”.

Людмила Северінчук, аспірант Інституту проблем виховання НАПН України, начальник служби у справах дітей Черкаської райдержадміністрації, секретар науково-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення, віце-президент ЧМГО «Ліга культури» м. Черкаси – “Культура родинних стосунків”.

Форма проведення: семінар-практикум