3 листопада  в Київському будинку вчителя відбулося чергове заняття університету науково-педагогічних знань вихователів-методистів ДНЗ на тему “Педагогічні практики адаптивної освіти”.  Мета університету – обговорення основних напрямків оновлення змісту дошкільної освіти, організація безперервного фахового розвитку педагогів на основі сучасних професійних стандартів і вимог, поглиблення знань з методики впровадження новітніх технологій у виховну роботу ДНЗ.

На семінарі розглядалося питання адаптивної освіти в дошкільних навчальних закладах міста Києва, як іноваційної практики для дошкілля. Вихователі ДНЗ поділилися з присутніми своїм досвідом, як створити ситуації успіху для дітей дошкільного віку.


Захід було організовано разом з кафедрою методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Науковий консультант: Г.В.Смольникова, доцент кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Інститутупіслядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Грінченка