7 вересня 2017 року відбулася педагогічна рада колективу ККПНЗ «Київський міський будинок учителя» на якій затверджували план роботи на 2017-2018 навчальний рік. Відкрила нараду Рудковська Руслана Андріївна, директор Будинку вчителя, презентацією про історію Будинку вчителя, яка є результатом роботи з архівними матеріалами.

У нових умовах , коли  найбільш успішними на ринку праці в найближчій перспективі будуть фахівці, які вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі та володіти іншими сучасними вміннями, Будинок  учителя стає майданчиком для спілкування, навчання, обміну досвідом і креативу  вчительської професійної спільноти.  Тому, працюючи над планом роботи, колектив Будинку вчителя враховував швидку зміну тенденцій та принципів формальної та неформальної освіти. Саме тому, представлений план є мобільним і в процесі роботи  буде доповнюватись.

На розгляд педагогічної ради було представлено два нових навчальних проекти Будинку учителя у рамках реалізації неформальної освіти для педагогів.Куратор: Ілона Вовчина

Куратор: Віра Зоц

На педагогічній раді про виховну роботу…


Куневич І. В. про виховну роботу ККПНЗ «Київський міський будинок учителя»

Радченко І. Ю. про діяльність фольклорної студії «Октава»

Карпінець А. М. про діяльність камерного хору “Пектораль”

Кобюк С. В. про діяльність хорової капели ветеранів педагогічної праці

Діяльність Будинку учителя у напрямку міжнародної діяльності спрямована на пошук партнерів та розвиток міжнародних зв’язків, організацію проектів для дітей і педагогів.

Вовчина І. В. про міжнародну діяльність ККПНЗ «Київський міський будинок учителя»

Одним із напрямків кадрової роботи є нагородження і заохочення. За звітній преіод було оголошено 15 подяк ККПНЗ “Київський міський будинок учителя”; нагороджено двома грамотами ККПНЗ “Київський міський будинок учителя”; оголошено 5 подяк Департаменту освіти і науки, молоді і спорту; нагороджено 4-ма грамотами  Департаменту освіти і науки, молоді і спорту; оголошено 1-ну подяку Київського міського голови.

Євлаш В. А. про кількісний склад, заохочення працівників закладу

Також, були розглянуті розділи плану “Віртуальні проекти”, “Креативні ідеї”, “Заходи до 100-річчя української революції 1917-1921 років” та інше.


Одноголосним рішенням план на 2017-2018 н.р. був затверджений, а також прийняте рішення реалізувати дві нові програми:

  • тренінг «Коучингові компетенції в освіті».
  • програму для вчителів «Від враження до розуміння» спільно із Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом «Мистецький арсенал».