«Наше життя є мандрівка», під такою назвою пройшов освітньо – мистецький захід у Академічному ліцеї № 47 Печерського району, на який було запрошено і представників Будинку учителя. Наталія Маренкова, методист Київського міського Будинку вчителя, охоче відвідала цей захід.
Григорій Сковорода — бароковий музикант, мандрівник, педагог-просвітитель, поет, мандрівний філософ, загадковий самітник, чоловік Божий…
Серед тисяч досліджень про нього трапляються кардинально протилежні погляди. Ким же він був насправді? Над цим питанням розмірковували гості та учасники літературно-мистецького заходу.
Звучали розповіді про видатного українського філософа у контексті історичної доби, за якої він жив. Було представлено зразки музики XVIII ст. — як класики доби Бароко, так і тогочасного народного співу. Глядачі мали можливість простежити шлях Сковороди-мандрівника, почути його поезію, познайомитись із його системою оцінювання навчальних досягнень учнів.
Вивчення літературно-філософської спадщини Григорія Сковороди у Академічному ліцеї № 47 — це багаторічна традиція. Під час заходу відбулася презентація книги «Сковорода», яка узагальнює результати наукової та творчої праці учнів, вчителів та дослідників творчості видатного філософа.
Гостями заходу були: Лариса Єрмакова, вдова Івана Єрмакова, кандидата історичних наук, дослідника творчості Г. Сковороди, з яким багато років співпрацював навчальний заклад, учні та вчителі навчальних закладів Печерського району м. Києва — Ліцею № 90, Печерського ліцею № 75, Ліцею міжнародних відносин №51, Кловського ліцею № 77.








