🌎 21 грудня на базі бібліотеки «Сузір’я» Оболонського району міста Києва відбулося розвантажувальне заняття «Магія Різдва». З учасниками групи проведено арт-терапевтичний майстер-клас з виготовлення ялинкової прикраси. Під час цікавого і приємного заняття учасники аналізували власний емоційний стан, усвідомлювали позитивні зміни в процесі роботи, мріяли, ділилися враженнями і планами щодо святкування Різдва в цьому році.
📘 Продовженням теми в бібліотеці відбулася цікава віртуальна подорож «Різдвяна Європа» від Тетяни Михайленко, на яку  були запрошені. Дізналися неймовірно багато інформації про архітектурні і мистецькі пам’ятки, стиль життя, звичаї та традиції святкування сучасної різдвяної Європи від активної та обізнаної туристки.
💞 Дякуємо за чудову передсвяткову атмосферу організаторам, всім працівникам бібліотеки, пані Тетяні за цікавий і корисно проведений час!
 Методист методичного відділу Будинку учителя Світлана Шумило.