Надання психологічної допомоги особам, що переживають події війни в Україні, вимагає від фахівців високої відповідальності у виборі інструментів для роботи. Арттерапія, як вид психологічної допомоги, що заснована на творчості, використовує метафори для розвитку особистості та відновлення її ресурсів, побудови довірливих стосунків і підтримки соціальної взаємодії. Особливого значення це набуває у роботі з дітьми та підлітками.

Стаття Олени Луценко, методиста Київського міського будинку учителя, “Можливості арттерапії в супроводі дітей та підлітків в умовах війни: застосування образу руки” увійшла до колективної монографії “Арттерапія і війна: контексти і досвід практичної роботи”, що була видана за ініціативою кафедри практичної психології Львівського державного університету внутрішніх справ.

Повний збірник  монографії
Арттерапія і війна: контексти і досвід практичної роботи. /за заг. ред. Н. Кальки, Г. Одинцової. [Колективна монографія]. Львів: ЛьвДУВС, 2023. 283с.
доступний для  перегляду і завантаження на сторінці сайту  Інституційного репозитарію Львівського державного університету внутрішніх справ

за посиланням    https://monograph