Гурток «Студія естрадного вокалу», на базі Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, підготував та провів річний звітний концерт.

Концерт проводився на День Києва під гаслом «Рідній столиці – наші здобутки!». Свою майстерність демонстрували старші вихованці гуртка.

Значення такого заходу важко переоцінити. Це і підбивання підсумків річної роботи, і демонстрація власних напрацювань, і обмін досвідом з іншими гуртківцями, і просто свято. Свято мистецтва, мелодій, кольорів, посмішок. Свято чергової особистої перемоги, попри труднощі та негаразди воєнного часу. І те, що кожна особиста перемога – крок до такої жаданої, спільної Перемоги України, це теж свято.

Проведення концерту на День Києва додало заходу неабияких урочистості та святковості.

Вихованці вклали у свої виконання всі сили, емоції, майстерність, отримані знання. Отже, і концерт склався дуже яскравий, динамічний, енергійний, сповнений щирої любові до музики.

У підсумку, задоволені були усі – і педагоги, і вихованці, і батьки та рідні, які прийшли насолодитися мистецтвом своїх дітей, сестер та братів.

«Студія естрадного вокалу» вітає усіх учасників цього чудового концерту з черговими творчими здобутками та бажає ще більших досягнень!

Керівник гуртка «Студія естрадного вокалу» – Каріна Литвиненко