Гурток «Студія естрадного вокалу» до Дня вишиванки підготував аудіовізуальну композицію на пісню Наталії Май «Мамина сорочка».

Вишиванка – символ української нації. Достатньо подивитися на людину у вишиванці, щоб відразу зрозуміти з якої вона країни.

Здається, жодна інша спільнота у світі не має такого розмаїтого і водночас пізнаваного за своїми канонами вбрання! Неймовірно популярного та улюбленого, такого, що складає невід’ємну та важливу частину гардероба кожного члена суспільства.

А яке поле для креативу! Сучасні вишиванки вражають більше ніж брендовий одяг, стають дедалі популярнішими у всьому світі.

Українська вишиванка – неспростовний доказ існування справжньої нації – сильної, спроможної творити та захищатися. Такий самий доказ, як і наша праця. Як і наші пісні.

Втішно, що і юні українці охоче вдягають та вміють носити вишиванку. Це дуже добре видно в аудіовізуальній композиції, яку гурток пропонує до перегляду. А ще до відео увійшли малюнки вишиванки, зроблені першокласниками Київської спеціалізованої школи №97 ім. Олени Теліги у рамках творчого завдання «Намалюй пісню». Хіба ж не цікаво подивитися на пісню ще й з цього боку?

Сподіваємося, перегляд цього щирого виконання відомої пісні не залишить нікого байдужим.

Слава вишиванці! Все буде Україна!

Керівник гуртка «Студія естрадного вокалу» – Каріна Литвиненко