24 травня о 18:00 в Малій галереї Мистецького Арсеналу в рамках програми Державного департаменту США «Мистецтво в посольствах» відбудеться майстер клас американської художниці Джордж-Енн ДеВілбісс Ґоуен, яка робить свої твори у техніці бріколажу*.

Джордж-Енн ДеВілбісс Ґоуен – художниця, яка живе і працює у штаті Коннектикут, США. Народилась у Корпус Крісті, штат Техас, у 1948 році; отримала ступінь з образотворчого мистецтва з відзнакою у Коледжі Вільяма та Мері.

У творчому процесі візьмуть участь Алла Риженкова та Алла Струк, які ведуть арт-сесії з колажування у Київському будинку вчителя.

*бріколаж – техніка, що охоплює різноманітіні прояви формування творів – від новацій в образотворчому мистецтві, літературі, до рукоділля. Бріколажем може бути нова річ, конструкція, іграшка, ідея, техніка творчості, навіть цілий напрям мистецтва. Ідея бріколажу служить основою для таких напрямів, як, наприклад, ДАДАЇЗМ, в рамках якого з набору різних засобів створюються вірші, картини, інсталяції. /вікіпедія/