З 24-го лютого життя кожного з нас радикально змінилося. Змістилися акценти, значно помінялися цінності та погляди. Але кожного українця хвилювало одне й те саме питання: що я маю, що я можу зробити для Батьківщини у цей важкий час? Де моя особиста лінія оборони?

Найпростішим та найприроднішим рішенням було якнайшвидше повернення до роботи, організація комунікацій, робочого простору в умовах воєнного часу. Але все ж було відчуття того, що звичайних робочих дій у цій ситуації недостатньо.

Тому я з радістю прийняла пропозицію долучитися до волонтерського мистецького руху допомоги ЗСУ. 11-го травня, разом із заслуженими артистами України Олександром Долею, організатором заходу, Ярославою Руденко та Христиною Охітвою, солістками ансамблю пісні і танцю ЗСУ, я взяла участь у концертному виступі перед нашими доблесними захисниками. Саме тими, хто взяв на себе найперший, найтяжчий удар ворога у Бучі та Ірпені. Хто встояв тоді та відстояв наш славетний Київ. Велика честь та велика відповідальність виступати перед такими Людьми. Слава Героям! Все буде Україна!

Каріна Литвиненко,
заслужена артистка України,
керівник гуртка «Студія естрадного вокалу»