ПЕКТОРАЛЬ

Камерний хор

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого співочого колективу, що дозволить Вам ознайомитися з основними засобами вокально-хорової техніки, оволодіти навичками виконання хорових творів та розвинути свій музично-естетичний смак

Керівник та диригент
Карпінець Андрій Михайлович
головний хормейстер ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України.

        Андрій Михайлович володіє колосальним досвідом диригування і протягом 20 років є незмінним керівником «Пекторалі». Результатом його роботи та кропіткої праці колективу є: чиста інтонація, злитність голосів, висока культура звуку, що дає можливість хористам  тонко інтерпретувати найрізноманітнішу хорову музику: від епохи Ренесансу до сучасної музики, обробок народних пісень світу.
Робота у хорі розвиває якості камерних виконавців:
     – особливу деталізацію виконання;
     – здатність до витонченого нюансування голосу;
     – динамічну і ритмічну гнучкість;
     – високу музичну і загальну культуру;
     – вміння вільно розпоряджатися  своїми голосовими       даними;
     – гармонічне чуття, чуття ансамблю;
     – вміння сприймати і передавати ритм виконуваного твору і різноманітних його відтінків.
Невпинне професійне зростання хору та диригента робить бажаною участь колективу в різноманітних конкурсах і фестивалях, як всеукраїнських, так і міжнародних, де багато разів «Пектораль» ставала лауреатом.
На сьогодні камерний хор «Пектораль» – це сплав професіоналізму та ентузіазму з великим бажанням і можливістю ставити перед собою найскладніші та найвідповідальніші творчі завдання й гідно їх вирішувати.
В колективі панує приємна атмосфера, вихованці прагнуть плідної співпраці та співучасті у роботі над творами і в організаційних питаннях щодо підготовки концертів.

Якщо Ви бажаєте записатися до гуртка або отримати додаткову інформацію,
дзвоніть за телефонами 288-26-26, 234-27-61 або надішліть нам повідомлення