21 травня у Київському міському будинку вчителя відбулося засідання творчого об`єднання «Ветеран» для ветеранів педагогічної праці та громадськості міста.

Програма засідання була присвячена Дню Матері. В залі лунало різноманіття талантів: тендітний «Вальс», та запальне «Ча-ча-ча» у виконанні Олени та Максима Качуровських, учнів школи бального танцю «Астра»; «Пісня про маму» від Людмили Ладигіної, солістки хорової капели ветеранів педагогічної праці Київського міського будинку вчителя; фортепіанні твори виконані Олени  Качуровської, учениці 2-го класу школи мистецтв  №5 ім. М. Ревуцького; дуети та соло акордеонів з баяном у виконанні студентів відділу народних інструментів КІМ ім. Р.М. Глієра: Євгена Олекси, Владислава Баленко, Антона Владилевського, Кирила Хренова. Керівник – Юрій Чупира, завідувач відділом народних інструментів, викладач-методист, заслужений працівник культури України.

Глядачі ще довго аплодували та були в захваті від талантів артистів. Адже концертна програма складала вікову категорію від 8 до 80 років!