Яка чудова пора за вікном – розпал весни, травень, коли тріумфує світло та тепло, коли воскресла природа манить у своє квітуче царство, а в далекому гаю заливається від захоплення весняною красою золотий голос лісу – соловей.

Весняний настрій панує і в Будинку учителя.  Добігає кінця навчальний рік,  і наші педагоги показують досягнення своїх вихованців – це пора звітних концертів.

Розпочався перегляд  14 травня виступом гуртка інструментальної музики «Дивертисмент» під керівництвом Сенька Е.Ф. Понад годину в залі лунали чарівні мелодії у виконанні талановитих музикантів-педагогів, учнів Едуарда Францевича. Глядачі мали змогу насолодитися творами світових та українських композиторів: Моцарта, Гайдна, Вівальді, Д.Бортнянського, М.Скорика.

15 травня Будинок учителя зібрав шанувальників академічного співу. Свої здобутки демонстрували вихованці вокально-оперної студії. Керівник – заслужена артистка України Персанова Ірина Миколаївна. Репертуар виконавців не обмежувався класичними аріями – звучали також українські народні пісні і викликали цим не менше захоплення.

Ці мистецькі заходи пройшли в атмосфері духовного піднесення, збагатили уявлення слухачів про музичну культуру і подарували присутнім естетичну насолоду.

Побажаємо гуртківцям та їх керівникам наснаги та нових творчих здобутків.

А всіх глядачів запрошуємо на  цікавий і захоплюючий концерт студії естрадного вокалу (керівник заслужена артистка України Каріна Карасьова), який відбудеться 1 червня о 18.30!