1 червня, в День захисту дітей, справжнім феєрверком талантів засяяла сцена у 115 аудиторії Київського міського Будинку учителя – відбувся звітний концерт гуртка «Студія естрадного вокалу» під назвою «Ми за наше майбутнє!» Слід відзначити, що цьому гуртку,  яким протягом останніх трьох років  керує заслужена артистка України Литвиненко (Карасьова) К.Ю., належить гідне місце  серед творчих колективів КМБУ.

Багато вихованців займається у студії, і всі вони – різні: за віком, за характером, за вподобаннями, але одне їх все ж таки об’єднує – це любов до музики і до пісні. Любов, яку разом з умінням , майстерністю і досвідом викладач дарує своїм  учням. Звичайно, – це нелегка праця, але, коли вона дає результати, це завжди радує і надихає на подальшу роботу.  А результати таки дійсно є. У цьому нас переконали учасники концерту, що досить проникливо і старанно виконували свої твори , заставляючи  глядача проживати пісню разом з ними.

Еліна Черевична, Альона Груєва, Євгенія Квакуш, Катерина Афоніна, Роман Брижко, Тарас Олійник – юні таланти, що чарували нас співом і відносили на крилах своїх пісень у світ фантазій, почуттів, емоцій.

Протягом усього вечора з нами були вправні та ерудовані ведучі – Євгенія Квакуш та Роман Брижко. Вони досить цікаво знайомили глядачів з кожним учасником,  заставляючи своїми каверзними запитаннями замислитись над багатьма простими і водночас складними  речами.

І нарешті – довгоочікуваний  виступ. На сцені – Каріна Литвиненко (Карасьова) – заслужена артистка України з піснями українських поетів Василя Василашка, Ніни Шаварської, Миколи Сингаївського та композитора Олександра Швидкого.

Дуже приємно було бачити у залі серед гостей  відомих українських поетів, діячів, і просто добрих друзів Каріни Юріївни – Василя Василашка та Олександра Балабка. Вони сказали багато теплих слів та подарували пам’ятні подарунки для студії.

Вигуки «Браво!» у залі говорять про те , що концерт удався на славу. Подякувати за це треба керівнику студії естрадного вокалу КМБУ Каріні Литвиненко (Карасьовій ), а також автору, виконавцю, аранжувальнику і водночас  звукорежисеру вечора Олександру Швидкому та всім учасникам концерту!