Викладач музичного мистецтва – це художник, який забарвлює світ усіма кольорами музичного спектру. І від того, якими будуть ці кольори – яскравими чи тьмяними, – буде залежати результат музичного навчання, чи пізнають учні секрети музичної мудрості, чи розкриють у собі здатність до музичної творчості, чи набудуть музичного та естетичного смаку.

Якщо говорити про керівників творчих гуртків Київського міського будинку учителя, то вони з цим завданням справляються на відмінно. І в котрий раз доводять  нам це своїми майстер-класами, проведеними на досить високому професійному рівні.

Із 7 по 25 травня ми мали змогу відвідати майстер-класи керівників гуртків, на яких вони передавали слухачам свій педагогічний досвід відповідно до основного принципу проведення майстер-класу: «Я знаю, як це робити. Я навчу вас» ; уміло розкривали потенціал як колективу, так і окремих учасників. Кожен з викладачів представив слухачам свою власну систему роботи, яка включає прийоми і дії, що притаманні саме цьому педагогу і  забезпечують ефективне рішення освітніх завдань.

Контингент гуртківців – різноманітний: і за віком , і за видом діяльності, і за статусом – та з усіма наші керівники знаходять спільну мову,  індивідуальний  підхід до кожного вихованця, враховуючи  особливості і потреби кожного, адже тільки так можливо досягти високих результатів.

Персанова Ірина Миколаївна, керівник вокально-оперної студії, Андрусенко Марина Глібівна, керівник ансамблю бального танцю «Дебют», Кобюк Світлана Володимирівна, керівник хорової капели ветеранів педагогічної праці, Литвиненко(Карасьова) Каріна Юріївна,керівник студії естрадного вокалу,  Карпінець Андрій Михайлович, керівник камерного хору «Пектораль», Сенько Едуард Францевич, керівник студії інструментальної музики «Дивертисмент», Сєрая Євдокія Вікторівна та Вакуліч Євгенія Валентинівна, акомпаніатори – це все наші талановиті педагоги, у майстерності яких ми переконалися, відвідавши  їх відкриті уроки. Вразив не тільки високий професійний викладацький рівень керівників, а й поважне ставлення до кожного гуртківця, інтелігентна манера спілкування, виховання дружніх стосунків у колективах, взаємовиручки та взаємоповаги.

Успіхів вам, педагоги  та вихованці! Нехай здійсняться всі задумані проекти!